Hakkımızda

Kullanıcılar tüm internetin en popüler ve daima tüketilebilen fotoğraf, galeri, video ve eğlenceli içeriklerine tek bir noktadan ulaşabilmektedir. Shaplat, Okuyucularının boş zamanlarını gülerek, şaşırarak ve yeni şeyler öğrenerek geçirmelerini hedefleyen ve derdini her türlü içerikle anlatan bir medya girişimidir. Bunun yanında site sahipleri ve sosyal medya sayfa/hesap/kanal sahipleri kendi içeriklerini Shaplat' a ekleyerek ölümsüzleştirebilirler. Rastgele içerikler sunan Shaplat, içeriğinizi her zaman kullanıcılarına ilk günkü gibi sunarak her zaman okunabilirliğini korumasını sağlamakla beraber kullanıcıları size yönlendirmektedir.

Aynı zamanda Shaplat'ın içerik havuzuna katkıda da bulunabilirsiniz. Siz de Shaplat'ta profil oluşturmadan en beğendiğiniz içerikleri ekleyebilirsiniz.

  • 02.02.2021 22:05 Mssploit yazdı:

    Tebrik ederim gercekten çok gzel bir site olmuş.

  • 22.06.2016 17:56 Serkan yazdı:

    Bir sürü alakasız konuda çok hoş paylaşımlar görüyorum :) Herkesin seveceği tarzda eğlenceli bir site. Bir konuyla ilgili bakıyorken bir anda bambaşka konulara yelken açabilirsiniz...

  • 22.06.2016 14:13 Batuhan yazdı:

    Tebrik ederim çok güzel bir site olmuş. En güzeli kayıt olmadan yada profil oluşturmadan bişeyler paylaşılabiliyor olması.